W tym roku zakochałem się w ALOESIE - co to sprawiło sprawdź - tutaj

Wymiana i zwroty

Zielony Słoń sprzedaje artykuły bardzo znanych i cenionych producentów. Jakość produktów oraz ich pakowanie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W przypadku kiedy zakupiony przedmiot nie będzie spełniał Twojego oczekiwania - możesz zwrócić lub wymienić zakupiony towar. Nasi pracownicy profesjonalnie załatwią każdą wymianę lub zwrot.

Termin zwortu

Po otrzymaniu zakupionego towaru w sklepie Zielony Słoń można bez podania przyczyny do 14 dni od daty zakupu odesłać towary na nasz adres. (nie dotyczy roślin i żywych choinek w okresie świątecznym)

Zwroty produktu

Towary nie mogą być używane. Muszą być kompletne i zwrócone w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta. W przypadku gdy oryginalne opakowania ulegną zagubieniu lub zniszczeniu możliwy jest zwrot, jednak będziemy zmuszeni potrącić do 30% wartości towaru za brak oryginalnego opakowania.

Każdy taki nietypowy przypadek prosimy omówić z naszym Biurem Obsługi Klienta (e-mail: grzegorz@zielony-slon.com)

Przy zamówieniu i dostarczeniu większej ilości przedmiotów - możliwy jest także zwrot tylko niektórych z nich.

Nie przyjmujemy zwrotów Żywych Choinek i Roślin później niż w dniu jej dostarczenia. Klient sprawdza jakość rośliny w momencie jej odbioru. W tym momencie może zadecydować czy przyjmuje zakupiony towar czy go zwraca.

Przesyłka zwrotna

Wszystkie paczki zwrotne proszę kierować na nasz adres:

ZIELONY SŁOŃ
ul.Chodkiewicza 10/68
02 – 593 Warszawa

Proszę zawsze dołączyć potwierdzenie sprzedaży, paragon/fakturę oraz dane konta bankowego gdzie ma nastąpić zwrot gotówki.

Zalecamy skorzystać z przesyłki kurierskiej oraz z opakowania, w którym zamówienie było dostarczone.

Proszę również szczególnie zwrócić uwagę na zapakowanie zwracanych przedmiotów. Delikatne lub szklane/ceramiczne przedmioty wewnątrz paczki powinny być stosownie unieruchomione. Druki przewozowe wypełniane wspólnie z kurierem powinien zawierać informacje “Uwaga szkło”.

Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy odbywa sie przelewem na podane konto bankowe. Zielony Słoń zwraca pieniądze niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i po otrzymaniu pierwotnej wpłaty.

W przypadku kiedy płatność została dokonana przelewem zwrot nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od nadejścia paczki. Przy płatnościach za pobraniem zwracamy pieniądze w terminie do 14 dni lub natychmiast po otrzymaniu pieniędzy od firmy kurierskiej.

W przypadku zwrotu towarów opłaconych wcześniej przy odbiorze -Zielony Słoń zmniejszy kwotę zwrotu o prowizje kurierska należna za pobranie pieniędzy przy odbiorze.

W przypadku wysyłki z dodatkowym kosztem dostawy np. przesyłki specjalne lub zagraniczne, koszty dostawy nie mogą być zwrócone.

W przypadku, gdy zwracane towary klient odeśle z przesyłką opłaconą przez Zielony Słoń, koszty takiego transportu zostania potrącone z kwoty zwrotu.

Wszystkie wysyłane przedmioty są zawsze kompletne i w pełni funkcjonalne. Może jednak się zdarzyć, że towar posiada wady ukryte, które są np. niewidoczne w momencie sprzedaży. W takim przypadku prosimy o przesłanie do nas informacji z krótkim opisem wady na adres: grzegorz@zielony-slon.com Wtedy skontaktujemy się telefonicznie i uzgodnimy sposób rozpatrzenia reklamacji. Gwarancja satysfakcji w Zielony Słoń to profesjonalne załatwienie wszelkich reklamacji, które zdarzają sie bardzo rzadko.

Zielony Słoń na Instagramie