O nas

Otoczymy Cię zielenią, upiększając Twoje wnętrze

Od wieków znany jest pogląd o pozytywnym wpływie otaczającej nas zieleni na codzienne życie. Rośliny w mieszkaniu czy biurze to bowiem coś więcej niż tylko piękna ozdoba. To przede wszystkim stale aktywne i odnawialne źródło tlenu, niezastąpiony pochłaniacz dwutlenku węgla, uniwersalny filtr i neutralizator toksycznych substancji. Emitowane przez naturalną zieleń substancje, takie jak olejki eteryczne to dodatkowy atut leczniczego działania otaczającej nas roślinności.

Rośliny powinny nam towarzyszyć zawsze, szczególnie kiedy przeważającą część czasu przebywam w pomieszczeniach zamkniętych, mieszkaniach, biurach czy hotelach. Niestety, otaczająca nas zieleń urzekać swym pięknem będzie tylko wtedy, jeśli otoczymy ją troskliwą opieką. Potrzebuje systematycznej pielęgnacji, ochrony i wiedzy z zakresu botaniki.

Zielony Słoń to firma, która zrodziła się z prawdziwej pasji do roślin swojego założyciela. Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem zielonych przestrzeni. W naszej ofercie znajduje się nie tylko realizacja wykonanego projektu, ale przede wszystkim fachowa opieka nad roślinami - przez cały rok ! Projektujemy przestrzenie zielone zarówno dla tych, którzy cenią formy klasyczne, jak i tych, których wnętrza cechuje wyszukany, designerski styl i wzornictwo.

Oprócz fachowej opieki nad roślinami, oferujemy także: projekty terenów zielonych, systemy nawadniania ogrodów,donice wewnętrzne i zewnętrzne, akcesoria do ogrodu - torby POLKA, drewno egzotyczne, meble ogrodowe, automatyczne kosiarki do trawy, żywe choinki z dostawą do domu w okresie świątecznym oraz realizujemy ogrody wertykalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  

Zielony Słoń - bo kwiaty są dla każdego 

 
flower

 

 

 Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe